AKTUALNOŚCI

2020-05-05

CK Technik wyróżniony w prestiżowym konkursie ogólnopolskim!

Z dumą informujemy, że obiekt CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach znalazł się w gronie 25 najlepszych inwestycji samorządowych w Polsce i został zakwalifikowany do II etapu konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2020 organizowanego przez portalsamorzadowy.pl. Celem konkursu jest wyłonienie samorządowych inwestycji komunalnych o prorozwojowym i nowatorskim charakterze dla gospodarki. Nasza obecność wśród nominowanych to wyjątkowe wyróżnienie świadczące o tym, że w wyraźny sposób przyczyniamy się budowania pozytywnego wizerunku edukacji zawodowej w mieście Kielce.

Każdy może wskazać naszą inwestycję oddając głos w serwisie PortalSamorzadowy.pl. do 13 maja do godz. 9.  Wystarczy kliknąć „łapkę w górę”.

Zapraszamy do głosowania na CK Technik!

https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2020,78/kieleckie-centrum-ksztalcenia-zawodowego,2525/

 

Obiekty CK Technik powstają w ramach realizacji projektu pn.: „Budowa Kieleckiego Centrum Kształcenia Zawodowego na rzecz wzrostu gospodarczego regionu świętokrzyskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.6 „Infrastruktura edukacyjna i szkoleniowa - ZIT KOF Osi 6 ,,Rozwój miast” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

 

Powrót