AKTUALNOŚCI

2020-05-13

CK Technik najlepszą inwestycją w Polsce według internautów!

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza inwestycja CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu internautów na najlepszą inwestycję w Polsce w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020, organizowanym przez serwis Portal Samorządowy.

Walory estetyczne, funkcjonalność i prorozwojowy charakter przedsięwzięcia zostały docenione przez mieszkańców Polski i nie tylko, bo docierały do nas informacje, że głosy spływały także z zagranicy, m.in. Danii, Szwecji, Austrii a nawet USA.

Inwestycja zyskała ogromne uznanie w oczach użytkowników portalu co pokazuje także, że miasto Kielce trafnie inwestuje. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że rywale wysoko zawiesili poprzeczkę, ale najwytrwalsi internauci zdecydowali jednak, że w ostatnich godzinach głosowania wysunęliśmy się na zdecydowane prowadzenie. A finał jest taki, że nie mamy sobie równych!

Autorem projektu inwestycji było Biuro projektowe NEOINVEST sp. z o.o., a generalnym wykonawcą była Firma Budowlana ANNA-BUD sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swoje głosy i docenili inwestycję CK TECHNIK!

Obiekty CK Technik powstają w ramach realizacji projektu pn.: „Budowa Kieleckiego Centrum Kształcenia Zawodowego na rzecz wzrostu gospodarczego regionu świętokrzyskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.6 „Infrastruktura edukacyjna i szkoleniowa - ZIT KOF Osi 6 ,,Rozwój miast” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

 

Powrót