AKTUALNOŚCI

2020-08-26

Głośno w mediach o otwarciu CK Technik!

Uroczyste otwarcie CK TECHNIK Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach, które odbyło się 24 sierpnia 2020 r. przy ulicy Łódzkiej 200,  cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych mediów. 

Więcej

2020-08-25

Uroczyste otwarcie CK TECHNIK Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach

Oficjalnie, po 5 latach intensywnych prac, od idei poprzez projektowanie aż po siedemnastomiesięczny proces budowlany, dziś otwarto uroczyście najnowocześniejszą placówkę do kształcenia zawodowego w regionie a nawet w całej Polsce – CK TECHNIK Centrum Kształcenia Zawodowego Kielcach.

 

Więcej

2020-07-16

Komisja Edukacji i Kultury Rady Miasta Kielce w CK Technik

Wczoraj w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach odbyło się posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Kielce. Obrady Komisji prowadził Pan Jarosław Bukowski Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Kielce. W spotkaniu uczestniczyli również Pan Marcin Różycki, Zastępca Prezydenta Miasta Kielce oraz Pan Piotr Łojek – Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Więcej

2020-07-16

Doposażamy kolejne pracownie w CK Technik

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność obserwować dostawę kolejnego wyposażenia do pracowni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach. Tym razem pracownia diagnostyki samochodowej w Dziale Pojazdów i Technik Samochodowych została doposażona w elementy stanowiące profesjonalną linię diagnostyczną. 

Więcej