AKTUALNOŚCI

2020-03-26

@Miasto Kielce - lubię to!

Najnowsze, tylko sprawdzone informacje z życia miasta, zdjęcia, filmy, ciekawostki - wszystko w jednym miejscu.

 

 

Więcej

2020-03-20

Pierwsze pracownie w CK Technik już wkrótce!

Wczoraj tj. 19 marca 2020 r. została podpisana historyczna, pierwsza umowa na dostawę i montaż wyposażenia pracowni w zakresie obróbki skrawaniem w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach. W nowej siedzibie CK Technik przy ulicy Łódzkiej 200 spotkali się dyrektor Centrum, Pan Dominik Kraska i właściciel firmy Megamaszyny wyłonionej w drodze przetargu nieograniczonego, Pan Rafał Pajek.

Więcej

2020-02-14

O dylematach i perspektywach kształcenia zawodowego debatowano na spotkaniu Zespołu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

Dyskusja z udziałem dyrektorów szkół zawodowych, przedstawicieli uczelni, przedsiębiorców i związków zawodowych, która odbyła się w czwartek 13 lutego skupiła się głównie na istotności ścisłej współpracy szkół zawodowych z lokalnymi przedsiębiorcami, a to w związku z wyczekiwanym, powstającym na naszych oczach CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach.

Więcej

2020-02-07

O CK Technik znów głośno w mediach!

Konferencja prasowa Pana Prezydenta Bogdana Wenty, która odbyła się 4 lutego 2020 r. na terenie budowy CK Technik cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych mediów. Prasa, radio i telewizja szeroko informowały o postępach prac przy budowie nowoczesnego Centrum.

Więcej