AKTUALNOŚCI

2020-02-14

O dylematach i perspektywach kształcenia zawodowego debatowano na spotkaniu Zespołu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

Dyskusja z udziałem dyrektorów szkół zawodowych, przedstawicieli uczelni, przedsiębiorców i związków zawodowych, która odbyła się w czwartek 13 lutego skupiła się głównie na istotności ścisłej współpracy szkół zawodowych z lokalnymi przedsiębiorcami, a to w związku z wyczekiwanym, powstającym na naszych oczach CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach.

Więcej

2020-02-07

O CK Technik znów głośno w mediach!

Konferencja prasowa Pana Prezydenta Bogdana Wenty, która odbyła się 4 lutego 2020 r. na terenie budowy CK Technik cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych mediów. Prasa, radio i telewizja szeroko informowały o postępach prac przy budowie nowoczesnego Centrum.

Więcej

2020-02-05

Coraz bliżej końca prac przy budowie CK Technik!

Dobiega końca I etap prac nowoczesnego obiektu do kształcenia zawodowego. Podsumowanie dotychczasowych kroków, kolejne planowane działania czy misja nowoczesnego centrum to jedne z głównych tematów poruszonych na konferencji prasowej z udziałem prezydenta Kielc Pana Bogdana Wenty, która odbyła się 4 lutego 2020 roku na terenie budowy Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach.

Więcej

2019-12-20

Wesoły Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzy Zespół CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach.

Więcej