Wydarzenia

2019-10-24

Biznes Forum, czyli zakończenia Kompleksowo zawodowo z CK Technik nadszedł czas!

Wszystko co dobre, szybko się kończy. I tak też jest w przypadku projektu Kompleksowo zawodowo z CK Technik.

Zwieńczeniem naszych działań była wczorajsza konferencja pn. Biznes Forum, ostatnie już spotkanie z uczniami, nauczycielami oraz przedsiębiorcami zaangażowanymi w realizację pilotażowego przedsięwzięcia CK Technik.

Więcej

2019-08-07

Lipcowe staże zakończone!

Lipiec to czas wakacyjnego odpoczynku, ale nie dla uczestników naszego projektu. Ponad 30 uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Kielcach oraz Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach zakończyło swój staż u świętokrzyskich pracodawców.

Więcej

2019-07-03

Staże uczniów w firmach rozpoczęte!

Zakończenie roku szkolnego i pomyślna promocja do następnej klasy to czas na realizację staży zawodowych dla uczniów ze szkół zawodowych, których CK Technik objął wsparciem.

Więcej

2019-04-29

Kurs zawodowy dla kierunku technik elektryk rozpoczęty

W bieżącym miesiącu rozpoczęliśmy zajęcia dla uczniów z Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach w ramach kursu zawodowego AutoCad poziom podstawowy oraz AutoCad Electrical. 

 

Więcej

2019-04-29

Egzamin na operatora wózka widłowego tuż tuż!

Już 7 maja br. uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych w Kielcach przystapią do państwowego egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego, będacego zwieczeniem udziału w kursie Operator wózka widłowego. 

Więcej

2019-03-26

Kurs operatora wózka widłowego dla uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Kiecach.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zajęcia w ramach kursu Operator wózka widłowego (II WJO) dla uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Kiecach.

Więcej

2019-01-30

Rozpoczęły się zajęcia branżowego języka angielskiego dla uczniów

W dniach 29 oraz 30 stycznia br. w ramach projektu pn.: Kompleksowo i zawodowo z CK Technik odbyły się pierwsze zajęcia języka angielskiego branżowego dla dwóch grup uczniów z Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach z kierunku technik elektryk.

Więcej

2018-11-27

Odbyły się pierwsze zajęcia z języka angielskiego branżowego dla nauczycieli

W dniach 23 oraz 24 listopada br. w ramach projektu pn.: Kompleksowo i zawodowo z CK Technik odbyły się zajęcia języka angielskiego branżowego dla 5 nauczycieli z Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach oraz 5 nauczycieli z Zespołu Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Sikorskiego w Kielcach. 

Więcej

2018-11-27

Uczniowie z kieleckiego Elektryka oraz Mechanika odwiedzili Elektrownie Szczytowo-Pompową Porąbka-Żar oraz Fabrykę Volkswagena Craftera

W minionym tygodniu 40 uczniów z dwóch kieleckich szkół zawodowych uczestniczących w projekcie Kompleksowo i zawodowo z CK Technik uczestniczyło w dwóch krajowych wizytach studyjnych. 

Więcej

2018-10-22

Ruszyły pierwsze warsztaty z kompetencji miękkich i poruszania się po rynku pracy w kieleckim Elektryku

W dniu 20 października br. w ramach projektu pn.: Kompleksowo i zawodowo z CK Technik odbyły się pierwsze warsztaty z kompetencji miękkich i poruszania się po rynku pracy dla 20 uczniów z kierunku technik elektryk w Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach.

Więcej

2018-09-12

Spotkania informacyjne w sprawie udziału w projekcie Kompleksowo i zawodowo z CK Technik

W ostatnich dniach w Zespole Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Sikorskiego w Kielcach oraz Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach odbyły się spotkania informacyjne  dotyczące uczestnictwa w projekcie Kompleksowo i zawodowo z CK Technik

Więcej

2018-09-05

Kompleksowo i zawodowo z CK Technik!

W dniu 30 lipca br., w Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego podpisaliśmy umowę o dofinansowanie, na mocy której otrzymaliśmy środki na realizację projektu pn. Kompleksowo i zawodowo z CK Technik.

Więcej